Семінар в Угорщині (2014 та 2015)

Дадаємо із запізненням одразу два семінари, які відбулися в Угорщині влітку 2014 та 2015р. Ділимось позитивними емоціями).

Фотозвіт знаходиться у розділі "Галерея".

IMG 8619

 

Угорщина 2014

 

Семінар Чень тайцзи в Угорщині з майстром Хан Куй Юанем.

       Цього літа ( липень 2014), вже традиційно, відбудеться семінар з Чень Тайцзицюань під керівництвом майстру Хан Куй Юанем. Крім тижня тренувань та виправленням помилок під наглядом майстра, слід також відзначити, що семінар відбудеться поблизу о.Балатон!) 

        По приїзду коротко прозвітуємо про результати.

 

 

Семiнар з майстром Чжан Юшуей, м.Львiв, 2013.

   Цього літа крім семінару в Угорщині майстра Хан Куй Юаня, відбувся також семінар у місті Львові в Академії традиційного Гунфу, куди було запрошано майстра Чжан Юшуей, який є представником 20-го покоління тайцзицюань стилю Чень. Він люб'язно цілий місяць ділився досвідом та проводив навчання з тайцзи туйшоу, цінна та тайцзи саньшоу. 

   Також висловлюємо нашу окрему подяку Львівській Академії традиційного Гунфу та її президенту - Пляскіну Миколі Сергійовичу, за організацію та проведення цікавого семінару.

Семінар Тайцзицюань під керівництвом майстра Чжан Юшуей, Львів 2013.

Лiтнiй семiнар в Угорщинi 2013р.

В липні 2013р. пройшов семінар Тайцзицюань стилю Чень під керівництвом Майстра Хан Куй Юаня. Була приділена увага як формам так і парній роботі, розбирали помилки та запам'ятовували нові деталі, які осягаються кожним по мірі його вивчення та практиці в цьому стилю ушу.

У фото та відеогалереї буде розміщено цікавий матеріал зі семінару.

 

Семiнар

IMG 5908В червні 2012р.в Угорщині відбувся черговий семінар  по ушу під керівництвом майстра Хан Куй Юаня. Участь прийняли багато учнів майстра з Угорщини, у тому числі Валерій Кононов із своїми учнями. 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше: Семiнар

З'їзд учнiв Чень у Китаї

img 6621 customЗнаменною подією був з'їзд усіх учнів традиійного ушу Чень Тайцзицюань у Китаї. Зі всього світу зібралися учні таких видатних майстрів ушу як Тьен Сючень та Фен Чжицян. Серед багатьох заходів, також проводились виступи та змагіння у різних категоріях учнів, де Валерій Кононов посів третє місце та отримав бронзову медаль та відзнаку.

19 грудня святкує свiй день народження майстер Хан Куй Юань!

masterВітаємо з 64-річчям майстра Хан Куй Юаня. Бажаємо міцного здоров'я та наснаги! Також висловлюємо свою повагу та вдячність за продовження та розвиток ушу стилю Чень Тайцзицюань. 

Додаткова інформація